www.moebelix.cz

ReklamaO nábytkářském gigantu Moebelix jsme vám toho již řekli více než dost. Sami dobře víte: jaké má pobočky v Česku, kdy se otvírají, prolistovali jsme i akční leták a trošku poodkryli, jaký sortiment firma nabízí. Co jsme ale vůbec nezmiňovali, jsou webové stránky nábytkářského gigantu. Myslíme si, že by neměli být opomenuty, tak si o nich něco málo povíme.

www.moebelix.cz

Stránky společnosti najdete na internetové adrese uvedené v nadpisu. Působí jednoduše a přehledně. Jsou vyvedeny ve 2 hlavních barvách, které se objevují také v logu společnosti a to v žluté a modré. Lze si zde vytvořit účet a nakupovat v online Ehopu. Registrace je velice jednoduchá a zabere Vám pouze pár minut. K přihlášení je zapotřebí uživatelské jméno a heslo.

Akce na nábytek

Pokud si chcete prohlédnout zboží, které moebelix nabízí lze si prolistovat online katalog a v případě zájmu i nábytek či bytové doplňky zakoupit. Přemýšlíte-li nad renovací některé části bytu určitě prolistujete si aktuální akční leták. Lze zde i vyhledat trasu k nejbližší pobočce

Reklama

Pronájem dodávky

Nevíme jestli to znáte, ale taková prekérní situace prostě a jednoduše může kdykoliv nastat. Stavíte barák a potřebujete spoustu materiálu a nábytku. Uděláte tedy opravdu veliký nákup vše zaplatíte a začínáte si skládat zboží do aute. V tom zjistíte, že jste složili teprve polovčiku a už se Vám tam nic nevejde. No to není nic dobrého. Jak tuto situaci řešit? Doporučujeme Vám zajít zpátky do pobočky a domluvit na pronájem dodávky, aby jste si vše mohli pohodlně odvést. Myslíme si, že na pobočce Vám vyjdou vstříct a rádi Vám ji půjčí.

Máte-li jakýkoliv další dotaz, tak se nebojte a zeptejte se na oficiálních stránkách přímo zaměstnanců moebelixu. Rádi Vám poradí.