Ústí nad Labem

ReklamaMobelix – nestojí skoro nic. Přesně tento citát můžete teď slýchat v televizi, novinách, či vídat na billboardech. Společnost Mobelix, jež spadá pod rakouský koncert XXXLutz, totiž rozjíždí v České Republice a dalších zemí střední a východní Evropy novou kampaň. Reaguje tak na konkurenční boj, který se na českém území dávno netýká jen firem, jako je IKEA, Asko, či Sconto.

Nábytek v Ústí nad Labem

Mobelix provozuje v klíčových městech v Čechách a na Moravě celkem 8 poboček, které se chystá do budoucna ještě rozšířit o několik dalších. Jednou ze stávajících poboček je i Mobelix v Ústí nad Labem, který Vám dnes lehce přiblížíme.

Prostory se nacházejí na severozápadním kraji města v poměrně výhodné lokalitě Všebořic, konkrétně v ulici Havířská, jež je jen pár set metrů od dálnice E55. Dveře zde najdete otevřené každý všední den od 10:00 do 19:00, přičemž o víkendu začíná prodej již v 9 hodin ráno. Nabídka zboží je zde stejně pestrá, jako v ostatních 7 filiálkách na našem území. Právě nyní se můžete těšit z velkých slev na kancelářský nábytek. V nabídce je nepřeberné množství psacích stolů, kancelářských židlí, ale i osvětlení a mnohé další doplňky.

Reklama

Zrcadla

Člověk se již odpradávna velice rád prohlíží a dbá o svůj vzhled. V minulosti se díval do na svůj obraz pomocí odrazu z vody. V současné době máme už naštěstí zrcadla. Jsou vyrobena z křemene a jsou velice praktická – dají se brát sebou či se dají různě zavěsit po domě. My právě vybavujeme byt a musíme nějaká zrcadla zakoupit. No pošli jsme si nabídku v Mobelixu a tam jako vždy mají perfektní sortiment.

Mají tam jak jednoduchá klasická závěsná zrcadla na stěnu, tak i moderní různě tvarovaná do vloček a kruhů. Myslíme, že zde si rozhodně vyberete.
Navštivte Mobelix v Ústí nad Labem a objevte zcela nový svět nábytku.