Ton nábytek

ReklamaProdejců nábytku je na celém světě mnoho desítek, ba i stovek. Všichni se ale pomyslně krčí pod nábytkářským gigantem IKEA, který vládne světovému trhu s nábytkem už hezkou řádku let. Nicméně to dává příležitost se některým značkám vyvinout v poněkud specializovanější a rafinovanější. Vznikají tak nábytkářské společnosti, které se specializují na jeden druh nábytku a o zákazníky rozhodně nemají nouzi – zejména pak pro velkou kvalitu, pestrý sortiment a mimo jiné i nevšední sortiment. Nábytek z IKEA má totiž dnes skoro každý a kdo se chce odlišit, nakupuje jinde.

Český obchodník TON nábytek

Jedním z takových obchodů je i TON nábytek. TON nábytek se specializuje zejména na výrobu židlí, křesel a lavic. Jedná se o českou firmu, která se může pyšnit tím, že už od roku 1861 vyrábí ohýbaný nábytek – z toho také vychází jméno TON (továrny ohýbaného nábytku).

Reklama

Sortiment – židle, židle, a zase židle

Nyní už ale k samotnému sortimentu. Jak už jsme zmínili v úvodu článku, TON se specializuje zejména na židle. Těch zde najdete desítky, spíš pak stovky. Že je skutečně z čeho vybírat, o tom svědčí i značné množství stylů – severský jednoduchý a přitom bytelný design, až po jižanskou zdobnost a elegantnost. Každý kus nábytku si pak můžete objednat a u mnoha výrobků si dokonce můžete zvolit vlastní barvu (z nabízeného vzorníku) a rovněž typ kluzáku. Obě dvě možnosti jsou povětšinou zdarma, nicméně sem tam se objeví židle, křeslo, či cokoliv jiného, za jehož změnu se účtuje poplatek. Samotná doba dodání se pak odhaduje na 4-6 týdnů, nicméně u některých výrobků to může trvat i déle. Na de facto originální výrobek si ale stojí za to počkat.

Kromě židlí pak určitě nepřehlédněte nabídku křesel a stolů, které jsou neméně obsáhlé. Seznam poboček pak najdete přímo na stránkách ton.eu – konkrétně v ČR je ale poboček poměrně velké množství (díky faktu, že se jedná o českou firmu) a tak se nemusíte bát zajet na konečné produkty i osobně.