Spektrum nábytek

ReklamaČeské nábytkářské společnosti rostou na našem trhu jak houby po dešti. Mnohé z nich nemají co na přesyceném nábytkářském trhu nabídnout a tak jejich osud je více méně jasný. Některé se ale udrží a nepodlehnou konkurenci nábytkářských gigantů, jako je IKEA, nebo Jysk, Naopak si najdou svou pevnou zákaznickou základnu a svým neotřelým sortimentem si budují stále pevnější a pevnější pozici. Jedním z takových řetězců je i Spectrum nábytek. Pokud se tedy chcete dozvědět něco o nabízeném sortimentu a pobočkách, určitě čtěte dále.

Spectrum nábytek na severu Čech

Spectrum nábytek je poměrně nový řetězec, který bojuje o své místo na trhu zejména v Severních Čechách. Zde rovněž buduje poměrně rozsáhlou síť poboček, na kterých můžete najít prakticky všechen sortiment. To samé se dá říci i o oficiálních stránkách spectrumnabytek.cz, kde můžete rovněž nakupovat všechen sortiment během několika málo sekund. Mnoho zákazníků rovněž preferuje výběr na internetu a následné prohlédnutí konkrétních kusů zboží na vybrané pobočce.

Reklama

Sortiment Spectrum-nábytku

Co se týče sortimentu, je skutečně pestrý a dovolíme si tvrdit, že si zde vybere úplně každý. Nečekejte žádné luxusní zboží za desítky tisíc korun – Spectrum nábytek cílí zejména na obyčejné lidi. Dětské pokoje, jídelny, kuchyně, ale i sedací soupravy, či vybavení do obývacího pokoje. To vše na jednom místě za velmi přijatelné ceny.

Pobočky a otevírací doba

Co se týče poboček, Spectrum nábytek se orientuje zejména na Severní Čechy, což tak trochu vyvrací nově otevřená pobočka v Písku. Další pak naleznete v Ústí nad Labem, v Mostě a zejména v Nové Strašecí. Ta se nachází v OD Spectrum u Libeně u dálnice E48/6. Otevírací doba je pak stejná po celý pracovní týden, a to sice od 9:00 – 17:30 a v sobotu jen od 9:00 do 12:00.
Rovněž doporučujeme nepřehlédnout množství akcí a slev, o kterých se můžete dočíst na již zmíněných internetových stránkách.

Spectrum nábytek má určitě co nabídnout, proto neváhejte a podívejte se na jeho sortiment na spectrumnabytek.cz.