ReklamaSedací pytle a vaky nejen pro děti

Ahoj všichni! Po menší odmlce jsme opět zpět a jak jinak než s novým článkem nabytým novými informaci ze světa bydlení a nábytku. Dnes se zaměříme na sedací vaky a pytle. Zjistíte, že se jedná o výrobek vhodný nejen pro děti, ale i pro dospělé.

Co jsou to sedací vaky?

Sedací vaky (nebo chcete-li pytle) jsou v podstatě obrovské polštáře naplněné sypkým materiálem – nejčastěji polystyrenové kuličky. Mají nejrůznější tvary (velký čtverec, bulánek, koule). Charakteristické jsou pro ně výrazné barvy a větší rozměry – hlavně kvůli pohodlnosti a válení. Slouží především k odpočinku, relaxaci nebo blbnutí. Jsou vhodné jak pro malé děti tak pro dospělé.

Náplně

Kromě samotného vzhledu produktu, by Vás měla zajímat i jeho náplň (výplň). Je opravdu namístě výběru náplně věnovat dostatek času. Je třeba brát v potaz nejrůznější alergie, pohodlnost a velikost jednotlivých částí náplně. To vše nejen ovlivňuje celkový požitek ze samostatného vaku, ale také vaše zdraví a zdraví dětí. Znáte to – ti malý piškuntálci jsou plní energie. Rádi si hrají a objevují nové věci a často ty, které by jim měly zůstat zapovězeny. V případě sedacího vaku se může stát, že neumyslně zatáhnout za zip a vyndají náplň. Je proto potřeba, aby výplň byla v pevném obalu a dítě se tak nemohlo prokousat, prožužlat či jinak k dostat k obsahu (nejčastěji polystyrenovým kuličkám) v případě pozření by mohly mít nejrůznější zdravotní potíže.

Reklama

Nejlevnější sedací vaky?

Vše podstatné jsme si již o tomto výrobku řekli, a je na čase hledat, kde si ho pořídit. Samozřejmě většina kouká na cenu a tak začínáme těmi nejlevějšími. POZOR! My mezi nejlevnější řadíme pouze výrobky ověřených značek, jenž splňují veškeré normy bezpečnosti. Nepočítáme žádné druhotné zboží od našich asijských kolegů s tržnice.

Jedním z levných a kvalitních výrobků je sedací vaK SKOGHALL od společnosti IKEA. Jedná se o kvalitní produkt – podrobnou recenzi najdete zde. Pořídíte ho již od 999 korunek – téměř zadarmo.

Naopak pokud někomu nezáleží na ceně a z kvalitu si rád připlatí, tak abychom zůstali ještě u švédského nábytkářského giganta, tak doporučujeme sedací pytel RISO. Stojí sice 2500 Kč ale je naprosto úžasný (víme o čem mluvíme, protože jeden takový máme doma).

No to by bylo pro dnešek vše. V případě dalších kontaktů neváhejte a kontaktujte nás pomocí komentářů. S pozdravem Martina a Jana.