SCONTO

ReklamaSconto nábytek je jeden z mnoha řetězců, jež u nás nabízí nábytek, vybavení do domu, bytu i na zahradu. Firma byla založena v roce 1990 v Německu a za bezmála 23 let působení na trhu se z malé společnosti stal evropský gigant. V současné době je Sconto pod vedením skupiny  Höffner GmbH & Co KG a v ČR provozuje celkem 8 poboček.

Nábytek

Co se sortimentu týče, Sconto nabízí opravdu širokou škálu nábytku a doplňků do jakékoliv místnosti v domě. Kromě jednotlivých kusů nábytku pak samozřejmě nechybí ani oblíbené sety – kuchyně, obývací pokoje na míru, ale i koupelny, nebo ložnice… Vše za velice příznivé ceny.

Řetězec také pravidelně vydává akční leták, v němž najdete nejnovější nabídku a slevy na určený druh zboží (např. pohovky). Leták je platný zpravidla 14 dní a někdy se v něm objevují i dárky. Právě nyní můžete v akčním letáku obdržet poukázky na nákup. Pokud tak nakoupíte ve Scontu za 4000 korun a předložíte na pokladně jednu z poukázek, bude Vám následně odečteno 1600 korun.

Reklama

Kromě nákupu na pobočkách můžete samozřejmě využívat i e-shop, jež je k dispozici na sconto.cz. Jak můžete vidět, Sconto má rozhodně co nabídnout, proto jestli plánujete rekonstrukci, či oživení interiéru Vašeho domova, prolistujte si aktuální nabídku a ušetříte i tisíce korun.

Akční leták plný slev

Důrazně doporučujeme sledovat akční leták Sconto. Ten vychází zhruba jednou za 14 dní a jeho papírová verze chodí zdarma do Vašich schránek. Pokud by se snad stalo, že byste leták neobdrželi, není problém si na oficiálních stránkách sconto.cz najít jeho elektronickou podobu.
Součástí letáku jsou čas od času i zajímavé dárky. V pořadí 18. Vydání můžete najít poukazy na slevy při nákupu nábytku. Největší má hodnotu neuvěřitelných 3200kč – pokud tedy nakoupíte na pobočkách Sconto nad 8000 korun a na pokladně předložíte tento poukaz, bude Vám již zmíněná částka odečtena. Bohužel sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží a nábytek z aktuálního letáku.

Co se nedostatků u letáku týče, chybí nám zde nějaký obsáhlý katalog se sezónním sortimentem, jako najdeme u konkurentů IKEA, nebo Mobelix.

Akční leták Sconto se každopádně vyplatí sledovat!

Pobočky

Připravili jsem si taky takový kratší přehled nejvýznamnějších poboček. Tak tady je máte.

Brno

Prodejna v Brně se nachází v části Modřice, konkrétně v ulici Svratecká, jež se nachází hned na sjezdu z dálnice D2. Dopravní spojení autem i MHD tak není sebemenším problémem. Hned vedle se i nachází známý obchodní dům Olympia, kde můžete později nakoupit oblečení a potraviny. Sconto nábytek v Brně má stejnou otevírací dobu, jako ostatní pobočky v ČR, a to Po-Pá od 10:00 do 20:00 a o víkendu od 09:00 do 19:00.

České Budějovice

Obchodní dům Sconto – České Budějovice se nachází v severní části města, konkrétně v blízkosti dopravní tepny, ulice Strakonická. Problém s dopravou tak nebudou mít řidiči, ani cestující MHD, kteří mohou využít autobusy do zastávky Voříškův dvůr. Potěší i otevírací doba – Po-Pá od 10:00 do 20:00 a o víkendu od 09:00 do 19:00.

Ostrava

Pobočka leží na východní straně Ostravy, konkrétně v Moravské Ostravě. Výhodnou polohu podkresluje i fakt, že se obchodní dům nachází jen pár set metrů od dálnice D1 a důležité dopravní spojky, ulice Mariánskohorské. Ne-řidiči pak mohou využít autobusové spojení na zastávku Mariánskohorská, či trolejbusem na zastávku Strmá.

Nejstarší prodejna
Jak už jsme psali v úvodu článku, pražská pobočka byla založena už v roce 1995. Obchodní dům leží nedaleko Rozvadovské spojky, konkrétně v ulici Jeremiášova. To zajišťuje výbornou dopravní dostupnost jak pro řidiče, tak pro pěší zákazníky, jež mohou využít autobus i metro trasy B do stanice Nové Butovice.

Zákazníky jistě potěší i otevírací doba – Po-Pá od 10:00 do 20:00 a o víkendu už od 9:00 do 19:00.
No a na co se můžete aktuálně těšit? Třeba na novou nabídku křesel a pohovek. Na výběr jsou levné rozkládací kusy, ale i luxusnější a dražší pohovky z pravé kůže. Rozhodně si zde vybere každý.

Na závěr ještě doplníme, že v Praze můžete navštívit i pobočku na Černém Mostě. Otevírací doba je stejná a budova se nachází v ulici Chlumecká.

Doufáme, že se Vám dnešní speciál líbil a budeme se těšit u dalších článků. Pro dnešek se mějte a užívejte krásného dne