ReklamaSbazar nábytek za odvoz zdarma

Víte co? Naše stránky nám poslední dobou přišly nějaké poněkud smutné nic se tu nedělo a vy jste pomalu přestali o ně mít zájem. Jednou jsme tak přemýšleli co stím a pak nás napadlo – co řešítě. Normálně stránky rozšiřte, ať jsou dostupnější více lidem, piště více článků a vdechněte jim opět život. No dobře tak se tedy pokusíme a začínáme dnes prvním článkem – kde Vám snad ušetříme nějaké ty penízky.

Nábytek zdarma

No a jelikož jsme portál o nábytku, tak si dnes povíme něco málo o tom, jak na získat nábytek za výhodnou cenu nebo dokonce i zdarma. Říkáte si, že tyhle fígle znáte? Myslíte si, že to nefunguje? Dovolte nám, abychom Vás přesvědčili o pravém opaku.

Na Sbazaru jsme si všimli, že některé zboží má uvedenou cenovku – zdarma. Chvilku jsme přemýšleli a pak nám došlo, že když takhle někdo nabízí zdarma knížky, tak by mohlo nabízet i starší nábytek. Rozhodli jsme se to tedy zkusit.

Reklama

Tak dá se něco pořídit nebo ne?

To si piště že ano. Některé položky jsou buďto úplně zdarma či se majitel chce domluvit na nějakém malém odstupném. Co se týče zboží, tak nečekejte nějaké zázraky. Rozhodně to nebude nějaká funglovka, kterou můžete vidět v katalogu IKEA.

Na druhou stranu zboží je většinou v obstojném stavu – žádný rozmlacený nábytek nečekejte a pokud chcete ušetřit nějakou korunu je to dle našeho názoru dobrá volba. Upřímně – sami jsme si takhle zařídili během studentských let náš pokoj v pronajatém bytě v byli velice spokojení.

Jak tedy nábytek pořídím?

Je to naprosto jednoduché. Otevřete si stránky sbazaru (www.sbazar.cz). Vyberte si kategorii Dům a Zahrada – Nábytek. Do vyhledávání napište – zdarma, daruji za odvoz, cena dohodou. Případně tyto hesla lehce pozměňte – klikněte na hledat a vyjedou Vám inzeráty.

Teď už je jen na Vás, aby jste vybrali to pravé ořechové. Pokud se Vám poštěstí, tak prosím Vás podělte se s námi a ostatními v komentářích děkujeme.