Rozkládací pohovky

ReklamaHledáte kvalitní, nevšední a přitom cenově dostupné zboží? Pak je Vaše hledání u konce, protože my Vám dnes ukážeme novou nabídku společnosti Mobelix, člena rakouského nábytkářského giganta XXXLutz.

Mobelix

Mobelix nepatří v České Republice mezi zrovna dvakrát známé a tradiční prodejce nábytku, nicméně ve střední a východní Evropě si již stačil vytvořit dobré jméno a poměrně silnou pozici na trhu. V České Republice provozuje na 8 poboček, které doplňují stránky moebelix.cz, jež fungují v podstatě jako e-shop. Samozřejmostí je pak papírová i elektronická verze aktuálních letáků, v nichž se vždy nacházejí informace o nejnovějších akcích a slevách na všech pobočkách Mobelixu.
Co se sortimentu týče, prim zde hraje široká škála druhů zboží. Najdete zde skutečně vše potřebné, od základních požadavků na funkční domácnost, až po nejjemnější detaily.

Reklama

Levné rozkládací pohovky

Právě nyní probíhá akce na rozkládací pohovky. Ty můžete koupit jak prostřednictvím e-shopu, tak na pobočkách po celé ČR. Nejlevnější kusy se dají pořídit již za cenu okolo 3000 korun. Za rozkládací pohovky pro 2-3 lidi pak v průměru zaplatíte 5-6 tisíc korun. Za tuto cenu obdržíte jak místo pro hosty, tak i záložní místo na spaní.

Sedací souprava MONTREAL

Víte, že pro Vás vždy vybíráme to nejlepší a v případě sedací soupravy MONTREAL tomu není jinak. Nyní je navíc v akci zlevněná hned o 31 procent, takže místo 26 249 Kč zaplatíte nádhernýc 17 999. To je velice příjemné a pokud sháníte nějakou sedací soupravu MONTREAL by mohl být tou pravou.

Je vyroben z textilní kůže a tkaniny v černé a šedé barvě. Rozměry části kde je lůžkou jsou 160 x 198 cm a rozměr ramene je 297 x 219 cm. Jedná se tedy o poměrně velkou soupravu a doporučujeme jí spíše do baráku než do paneláku. Tam jsou často menší prostory a nemá smysl si zaplácat celý obývák sedačkou.

Taburet

K sedačce je možné zakoupit také stejný taburet. Stojí krásných 3999 Kč a je také ve slevě. Rozměry jsou 142 x 42 x 70 cm. Obsahuje také pružiny Nosaq a vnitřek taburetu je vyplněn molitanem.
Pro konkrétní nabídku rozkládacích pohovek sledujte pravidelně web či akční leták Mobelix.