ReklamaPředsíňové stěny – nábytek z masivu

Není to tak dlouho od posledního článku, kdy jsme se přiblížili sedací pytle a mnozí z Vás se na základě článku rozhodli pro pořízení. Dnes přinášíme něco více praktičtějšího. Něco co využije každý člen rodiny a co by nemělo chybět v jakékoliv domácnosti.

Stěny do předsíně

Mnozí z Vás jistě čekáte, že řeč bude o sedačce do obýváku, kvalitní lednici nebo novém sprchovém koutu. Dnes ne možná jindy. Samozřejmě jedná se o velice důležité věci, bez které běžná domácnost nemůže fungovat. Existuje i takový nábytek, jenž je sice postradatelný, možná si ani neuvědomujete, že ho máte, ale když ho máte využíváte ho intenzivně každý den.

Předsíňové systémy, stěny. komplety. Je jedno jak se dané soustavě nábytku říká. Jedno je jasné a to skladba. Každá předsíňová stěna je tvořena – botníkem, odkládacím prostore, skříní na oblečení a větším zrcadlem. Nachází se obvykle v chodbě a nebo předsíni (od toho je také odvozen její název). V panelových bytech ji nejčastěji najde v blízkosti vchodových dveřích a to hned z několika důvodu

Reklama

Tím prvním důvodem a poměrně i logickým je, že šatní skříň slouží k odkládání bund, šál, rukavic, deštníků atd. Zkrátka věci, které potřebujete když jdete hlavně ven. Hned pod šatní skříní je z pravidla umístěn botník. Boty jsou na jednom místě a nemusíte je tak nosit přes půlku bytu. Velké zrcadlo slouží k finálním úpravám. Využijí ho snad všichni členové domácnosti, vždyť kdo by nechtěl vypadat dobře, když jde do práce nebo do školy. Poslední částí je odkládací polička. Ta je v permanentním bordelu. Jsou zde klíče od auta, bytu, chaty. Najdete zde voňavky Vaší manželky, partnerovo hodinky a peněženku Vašeho teenagegera.

Zkrátka celý set tvoří nepostradatelnou součást Vaší domácnosti

Kde předsíňové stěny pořídit?

Pěkné komplety pořídíte v každé větší nábytkářské firmě. Z vlastních zkušeností můžeme doporučit například IKEU – http://www.nabytek-cernymost.cz/predsinove-steny/ případně Mobelix.

Co se týče ceny, tak si připravte raději vyšší tisíce korun – přece jenom je lepší koupit něco kvalitního. Přejem štastný nákup.