Praha

ReklamaPraha je naše hlavní a největší město. V současné době má přes milion obyvatel a toto číslo neustále roste. Každá firma, která chce na českém trhu prorazit vždy nejdříve otevře pobočku v Praze a poté dále expanduje do celé republiky. Ne jinak je tomu i v případě Mobelixu. Svou první pobočku založit v Praze Stodůlkách a nedlouho na to otevřel další na Vysočanech. Pojďme si o těchto prodejnách říct něco víc.

Pobočky v Praze

Otevírací doba obou poboček pondělí až sobota je od 10 do 20 hodin a v neděli mají od 10 do 19. Od ostatních poboček se tyto dvě neliší pouze otevírací dobou, ale i prostory. Jedná se o 2 největší pobočky v republice a také se zde nachází asi nejvíce zboží.  K prodejnám se lze dostat metrem, autobusovou linkou nebo autem.

Osobní odběr či doručení

Z nějakého důvodu bydlíte daleko od pobočky Mobelixu a tak se rozhodnete využít internetový obchod. Ono jet třeba 100 Km do Prahy by se Vám nemuselo vyplatit. Stačí nakoupit v onlin eshopu firmy a domluvit se na terménu dodání. Vše Vám dovezou až přímo před dům.

Reklama

Život je nepředvídatelný a najednou nastane zajímavá sitauce. Prostě najednou dostanete zakázku a musíte jí jet vyřešit do Prahy. To přece není nejmenší problém. Stačí zavolat do Mobelixu a domluvit se, že si vše vyzvednete například v prodejně na Praze 9 v ulici Kolbelova. Vše vám na prodejně přichystají a vy si jednoduše a pohodlně budete moc zboží vyzvednout. Pozor o takovéto události, ale musíte dát vědět minimálně 5 dnů předem.

Konferenční stolek DERBY

Koukali jsme tak na zboží, které bychom Vám mohli doporučit a zůstali jsme v němém úžasu, když jsme uviděli nádherný konfereční sůl. Takový design jsme dlouho neviděli. Ani bychom se nedivili, kdyby stoleček vyhrál nějakou soutěž. Je tvořený z bílého skla řezaného do elipsy a to je položeno na bílou keramickou nohu. No prostě nádhera!!! Musíte vidět na vlastní oči. Jo a když to uvidíte myslíme si, že si ho hned zamilujete a tudíž koupíte.
Nabídka akčního letáku

Kdybychom měli něco vyzdvihnout z aktuálního akčního letáku, tak by to měly být především nové moderní kuchyně od zavedených značek jako je: nobilia, impuls, pino nebo habermat.