Ostrava

ReklamaHezky vybavenou domácnost chce mít asi každý z nás. Tak proč si nedopřát nové kusy nábytku za výhodné ceny? Ano, přesně to je možné právě nyní na pobočkách Mobelixu.

Firma v současné době opět rozjíždí svůj business a zakládá nové pobočky po celé České Republice. Stávajících poboček je pak 8 a jednou z nich je i pobočka v Ostravě, kterou si dnes lehce představíme.

Mobelix se zde nachází v jižní části Ostravy, konkrétně v ulici Horní, jež je hned na sjezdu z dopravní tepny Ostravy, ulice Plzeňské.

Otevírací doba

Otevírací doba je od pondělí do soboty od 10 hodin ráno do 19 hodin večer. V neděli je pak prodej ukončen již v 18:00. Na oficiálních stránkách moebelix.cz naleznete i přehled kontaktů na pobočku a rovněž i mapu s několika užitečnými funkcemi (můžete si tak třeba vypočítat vzdálenost od Vašeho domova apod.).

Reklama

Ložnice za výhodnou cenu

Právě nyní se vyplatí sledovat nabídku ložnic. Na pobočce naleznete jak kompletní ložnice, kde si vyberte celou sadu nábytku a do ložnice pak dokupujete už jen ty nejmenší doplňky, tak i konkrétní kusy nábytku, se kterými si můžete vybudovat místnost přesně dle Vašich představ. Skříně, postele, matrace a rošty, ale i přikrývky a další doplňky – to vše v Mobelix Ostrava.

Čalouněné postele

Čalouněné postele byli převážně oblíbené v 80 letech minulého století. Bylo to něco nového svěžího a všichni to chtěli mít doma. Byli praktické v tom, že když jste se opřeli a chtěli si číst například knížku neopírali jste se hned o studenou zeď, ale právě o ono čalounění. V současné době jde tento typ postelí zase do mody a my jsme vybrali pár těch, co by se Vám mohly líbit.

Postel SAMOA 140

Nádherná postel, který je vyvedené v černé a bílé kůži. V prodeji je v současné době jenom samotná kostra a matraci, lůžkoviny a dekoraci si musíte zakoupit sami. Plocha lůžka jsou 200 x 140, takže se na ní v klidu vyspí hned 2 lidé. Lze jí pořídit za necelých 9000 Kč.

CLIP

Další čalouněná postel, ale pozor nám se líbí mnohem více než první její design je vskutku nádherný a rozhodovat se mezi těmito dvěma, tak jasně bereme CLIP. Je sice dražší – stojí 14 399, ale je dostupná v krásné bílé nebo černé kůži. Oproti SAMOE je širší o 40 cm jinak výška je stejná – 2 metry.

Ať už si vyberete jednu nebo druhou neprohloupíte. V obou případech se jedna o naprosto perfektní nábytek.