Orfa nábytek

ReklamaSvětový trh je po značném procesu globalizace a zejména pro české firmy je stále těžší a těžší se na tuzemském i zahraničním trhu prosadit. Obzvláště to platí v případě nábytkářského businessu, který patří k těm nejkonkurenceschopnějším. Nábytkářských prodejců je tu prostě přehršel – ať už se bavíme o švédském gigantu IKEA, či o německé nadnárodní společnosti Mobelix, či XXXLutz. České společnosti (a nejen ty české) pak mají velké problémy se na tuzemském trhu prosadit a často tak žijí z jednoho centrálního skladu a maximálně 5 poboček po celé ČR. Přitom jejich sortiment je na velice dobré úrovni – jedním z takových obchodních řetězců je i Orfa nábytek, kterému jsme se rozhodli věnovat následující článek.

Pestrý sortiment Orfa

Orfa nábytek se specializuje především na kuchyně a kuchyňská studia. Jejich výběr je skutečně široký a troufáme si tvrdit, že si vybere skutečně každý – ostatně Orfa nábytek se pyšní 20 letou zkušeností na trhu a dle jejich hesla „My máme všechno“ zde seženete opravdu vše – od podlahových krytin, až po bytové doplňky. Co se týče samotných kuchyňských studií, na výběr je z luxusnějších modelů, jejichž ceny se pohybují i výrazně nad 60 tisíci korunami, tak i z levnějších a praktičtějších modelů, které sahají někam k pouhým 20 tisícům korunám. Neméně obsáhlá je i nabídka sedacích souprav, kde najdete opět luxusní i levnější modely (vybere si zkrátka každý).
Také bychom chtěli upozornit na současně probíhající akci, kde mnoho kusů sortimentu je zlevněno až o několik desítek procent – výprodej neminul právě ani sedací soupravy, z nichž některé modely klesly s cenou i o 40 tisíc korun.

Reklama

Pobočky Orfa-nábytek

Všechny výrobky pak najdete na pobočkách Orfa nábytku, jehož místem působení je zejména Morava (viz. pobočky ve Frýdku Místku, či v Ostravě Dubině).  Nicméně i zákazníci z jiných koutů republiky si mohou cokoliv objednat z internetových stránek orfa-nabytek.cz

Orfa nábytek – český řetězec, kde mají prostě všechno.