Olomouc

ReklamaMobelix je jedním z největších prodejců nábytku ve střední a východní Evropě. Své pobočky má v domácím Rakousku, Slovensku, Maďarsku, Chorvatsku a samozřejmě i u nás, v České Republice. Celá společnost pak spadá pod rakouský koncern  XXXLutz, jež má ve světě více než 40-letou tradici.
Vraťme se ale na tuzemský trh – v klíčových městech ČR provozuje Mobelix celkem 8 poboček. My jsme se dnes zaměřili na Mobelix Olomouc, který Vám nyní lehce představíme.

Prodejna nábytku v Olomouci

Pobočka se nachází na jihovýchodním okraji Olomouce jako součást velké nákupní zóny Haná. Ta je vzdálená jen několik set metrů od hlavního tahu do centra města – silnice E442 a ulice Brněnská.

Otevírací doba je stejná od pondělí do neděle, a to sice od 10 hodin ráno, do 19 hodin večer.
Co se nabídky zboží týče, právě nyní bychom doporučovali sledovat zboží z kategorie kuchyně a jídelny. Právě zde se odehrávají velké slevy a ceny strmě padají u všech druhů zboží – židle, jídelní stoly, prostírání, elektrické spotřebiče, ale i kuchyně na míru s funkcí 3D plánování, to vše teď můžete pořídit za minimální peníz.

Reklama

Sedací soupravy

Rozkládací

Nejprve se podíváme na rozkládací sedací soupravu zvanou MARCUS Jedná se o komfortní sedačku, která je tvořena světlebéžovou barvou. Moderní pěnové pružiny jsou zabudovány v pěnovém jádře a dopřejí Vám maximální pocit relaxace a uvolnění. Po rozkladu sedačky se Vám nabízí úložný prostor na DVD, knihy či jiné věci. Úložný prostor má rozměry 267 x 117 cm což je opravdu dost. Do 11.3.2014 zakoupíte sedačku za pouhých 33 999 Kč tak si pospěšte.

Bez rozkladu

Nechcete rozkládací sedačku? Nevadí v Mobelixu najdete i bez rozkladné. Nejvíce nás asi zaujal moderní trojsedák z hnědé textilné kůže. Obsahuje také nejmodernější pružiny Nosaq a pravá záda. Jeho rozměry jsou 198 x 86 x 94. Ideální do nějaké pracovny či dětského pokoje. Výrobek není bohužel v akci ale i tak ho lze pořídit za příjemných 13 999 Kč.

Kožené sedací soupravy

Jako poslední jsme si pro Vás připravili koženou sedací soupravu zvanou SPECIALE. Pišní se rozměry 238 x 165 cm. Plocha na sezení je pak 115 x 175 cm. Barva kůže se nazývá advantage white. Sedačku lze předělat na lůžko – takže máte 2 v 1. Sedačku i postel. Výrobek sice není v akci, ale za takovou cenu ho nikde jinde neseženete. Stojí krásných 27 499 Kč.
Nabídka se samozřejmě mění týden od týdne, proto doporučujeme pravidelně číst aktuální leták Mobelix, který naleznete na oficiálních stránkách moebelix.cz.