Nábytek

ReklamaMobelix – to je dlouholetý prodejce nábytku, který u nás provozuje celkem 8 kamenných obchodů v klíčových městech ČR. Na tuzemském trhu se pere o pozice na trhu s dalšími „menšími“ společnostmi, jako je Jysk, Sconto, Kika, Asko a další. Neotřesitelnou jedničkou je pak IKEA, která má i jinde ve světě několika násobné tržby v řádech desítek miliard eur ročně.

Široký výběr nábytku

Jak možná víte, Mobelix provozuje i internetový obchod. Ten naleznete na oficiálních stránkách moebelix.cz a rovněž se zde nachází kompletní nabídka nábytku.

Sortiment je zde pro lepší orientaci rozdělen do několika přehledných kategorií – obývací pokoje, ložnice, kuchyně & jídelna, baby, děti & mládež, kancelář a na konec předsíně. V jednotlivých sekcích se pak nacházejí konkrétní kusy nábytku, ale i celé sestavy. Nemusíte si tak vybírat kupříkladu skříně, postel a další doplňky do Vaší ložnice a následně jí složitě aranžovat. Jednoduše si vyberete kompletní sestavu (která je samozřejmě doplněna o názornou ilustraci v prostoru) a už nemusíte přemýšlet nad skloubením nábytku v místnosti. V sekci „Vše“ rovněž naleznete i další doplňky do bytu – jako příklad uvedeme elektrospotřebiče, osvětlení, zahradní nábytek, nebo podlahové krytiny.

Reklama

Psací stoly

Psací stoly jsou nezbytnou součastí každé kanceláře, dětského pokojíčku či pracovny. Často u nich trávíme spoustu času a měli bychom mít opravdu kvalitní stůl. V současné době jsou kvalitní stoly ve slevě u Mobelixu.

LEX

Jedná se o moderní praktický stůl vyrobený z dřeva dubu. Skládá se ze 2 částí – první z nich je samotný stůl a druhou z nich je regál. Má speciální úpravu proti poškození a je velice odolný. Aktuálně stojí 4 499 Kč. Pozor nabídka platí ale pouze do 11.3.2014 tak si s nákupem pospěšte.

Otočné židle

No k pořádnému psacímu stoly by to chtělo i kvalitní otočnou židli. Tu aktuálně také najdete u Mobelixu ve slevě.

Židle CITY

Než budete číst dále, tak bychom Vás rádi upozornili, že židle je určena především pro dámy či pány v kondici. Má nosnost pouze 80 Kg, takže pokud máte přes tak riskujete, že židli svoji váhou zničíte. Židle je jinak vyvedena v černých plastech a síťovině. Opěradlo má nádherný novinový motiv a sedák je čistě černý. K židli jsou dodávané i 2 praktické opěrky. Nyní ji lze pořídit za pohých 999 Kč místo 1799 Kč.

Otočná židle, opěr. ze síťoviny, sedák černé barvy, opěradlo ve vzoru novin, s područkami Podstavec černé barvy. Maximální nosnost cca 80 kg.
Jak sami můžete vidět, sortiment u společnosti Mobelix je skutečně pestrý. Přidejte k tomu výhodné ceny a máte skutečnou nákupní bombu.