Nábytek Paul

ReklamaNepochybně znáte velké nábytkářské giganty, jako je IKEA, Mobelix, Jysk atd. Věděli jste ale, že v České Republice poslední dobou vzniká poměrně velké množství obchodních řetězců, kteří mají také co říct na trhu s nábytkem? Mnohé z nich také mají pobočky prakticky po celé republice, nicméně v drtivé reklamě velkých jmen a masivního PR se těžko dostávají k nám, koncovým zákazníkům, přičemž jejich sortiment je mnohdy kvalitnější a levnější. My jsme si dali za úkol Vás o takovýchto prodejnách informovat a ani dnešek nebude výjimkou. Tentokrát jsme se zaměřili na nábytek Paul. Pokud Vás tedy zajímá, co může Paul nabídnout, určitě čtěte dále.

Široká škála sortimentu

Začněme sortimentem. Nábytek Paul se může pochlubit opravdu širokou škálou nábytku prakticky ze všech místností domu. Velkou pozornost pak věnuje zejména sedacím soupravám, jichž má v nabídce hned několik desítek, možná i stovek. Na výběr jsou jak rohové modely, tak i klasické rozkládací sedačky. Samozřejmostí je pak velké množství barev a materiálů, ze kterých si musí vybrat prostě každý. Tím největším lákadlem jsou ale ceny – nábytek Paul si zakládá na skutečně levném nábytku, který jen tak někde nenajdete.
Kromě válend pak určitě neopomeňte kategorii jídelních setů, či kancelářských židlí. Rovněž bytové doplňky oplývají takřka neskutečnou nabídkou.

Reklama

E-shop a pobočky

Nábytek lze objednávat skrze internetový e-shop na stránkách nabytekpaulsro.cz, nicméně možné je navštívit i některou z mnoha poboček, které Paul nábytek provozuje. Jako klíčové bychom mohli zmínit pobočky v Ústí nad Labem, dále v Ostravě, Mostu a Lovosicích. Mnoho poboček se nachází právě na severu Čech, kde se rovněž nachází i centrální sklad v Teplicích. Bohužel konkurence na trhu přiměla zavřít pobočky v Liberci, Karlových Varech, či v Havířově.

Co se týče otevírací doby, většina poboček má otevřeno po celý týden od 9:00 do 18:00, nicméně vybrané pobočky mají otevírací dobu individuální. Pro přesné informace doporučujeme sledovat již zmíněné internetové stránky nábytku Paul.