MT nábytek

ReklamaAť už je doba skutečně jakákoliv, nábytkářským společnostem se daří a jejich rozvoj se zdá být prakticky neomezený. Kromě osvědčených nábytkářských gigantů, jako je Mobelix, či švédská IKEA, se zde začíná rozvíjet poměrně velké množství menších prodejců nábytku, kteří se často specializují buď na určitý sortiment, či na způsob prodeje. Jedním z takovýchto nováčků na trhu je i MT nábytek, který bude tématem našeho dnešního článku. Čím se liší od klasických prodejců nábytku a jak je na tom se sortimentem, to vše a mnohé další se dozvíte v několika následujících řádcích.

Nový hráč na poli internetového prodeje

MT nábytek je novým dodavatelem nábytku, jež se specializuje na internetový prodej. Jeho veškerý sortiment tak naleznete především na internetových stránkách mt-nabytek.cz. Odtud pak nakupujete i konkrétní kusy nábytku, které si můžete nechat buďto přivést až k Vám domu (normálně za poplatek, pro objednávky nad 10 000 korun zdarma) po celé ČR a Slovensku. Zároveň si můžete všecko zboží vyzvednout na výdejním místěRousínově u Vyškova v Areálu Jitona a to sice od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00. Nutností jsou ale i 2 pobočky – jedna se nachází v Jeseníku v OC Alkron Jeseník a druhá v Brně, nicméně zde se jedná pouze o kanceláře.

Reklama

Sortiment MT-nábytek

Co se týče sortimentu, jedná se o stovky, spíše tisíce různých kusů nábytku. Obývací pokoje, kuchyně, dětské pokoje, ale i koupelnový nábytek, který často absentuje o nově založených nábytkářských řetězců… to vše a mnohé více naleznete v pestrém sortimentu MT Nábytku. Mnoho nakupujících pak jistě potěší kategorie retro nábytku, či rustikálního nábytku. Ceny přitom nejsou nikterak závratné a ani u nejdražších kusů nebudete muset dělat výraznou čáru přes rodinný rozpočet.

Pochvalu si zaslouží i množství slev – některé výrobky jsou zlevněné i o desítky procent a akce většinou trvají celý měsíc. Každý tak má šanci těchto slev náležitě využít.

Suma sumárum je MT nábytek vítaným hráčem na českém trhu, který má rozhodně co nabídnout.