Moebelix Ostrava

ReklamaFirma Moebelix byla založena v roce 1989 v St.Florianu, a díky dobrým ohlasům byly  postupem času otevřeny i další pobočky. Dnes je rozšířena po celé Evropě. Je zde k dispozici velké množství nábytku a bytových dopňků, které si zákazník může zakoupit buď hotově, nebo na splátky. V nabídce je také možnost sestavení nábytku a odborná montáž za příjemných cenových podmínek.

Moebelix na Moravě

Mobelix Ostrava je jednou z poboček v ČR, které se mimo to nacházejí ještě v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Liberci a Olomouci. Najdete zde vybavení pro vaši kancelář, kuchyň, nebo koupelnu. Nabízí rovněž velký výběr nápadů na bydlení, doplňky, bytový textil, světla, moderní koberce, nebo podlahové krytiny. Vše je ihned k odběru, a to i v případě nábytku, jelikož zákazníkům je nabízena možnost odvozu veškerého zakoupeného zboží. Pobočka se nachází na adrese Horní 79, Ostrava, a otevřeno má každý den. Od pondělí do pátku od 10:00 do 19:00, a víkendu od 10:00 do 18:00.

Reklama

Služby

Cenová garance

Cenová garance je jedno z nejoblíbenějších slov zákazníků. Vědí, že když jí uvidí na nějakém produktu, tak nikde jinde se už levněji zakoupit nedá. Moeblix garanci nabízí pouze na maloobchodní zboží = zboží jenž se prodává v kamenných prodejnách. V případě, že naprosto stejný produkt najdete u konkurence, tak stačí přinést účtenku do 14 dnů od koupi a Moebelix Vám dá slevu ve výši rozdílu ceny – a to se vyplatí.

Zboží na splátky

Právě probíhají obrovské slevy na veškerý sortiment. Vy bohužel máte před výplatou a tak Vám nezbylo moc peněz, aby jste su si mohli zakoupit zboží v akci. Víte, že se to vyplatí, protože takové slevy jsou jednou za rok. S Moebelixem máte možnost si zakoupit zboží a uhradit ho na splátky. Úvěr Vám poskytne společnost Cetelem, jenž se na trhu s úvěry pohybuje již poměrně dlouho. Takže díky nim Vám slevy už neutečou.