Moebelix Olomouc

ReklamaJe to tady. Svojí službu Vám vypověděla pohovka, na které každý den rádi lenošíte po večerech, když koukáte na televizi. Říkáte si co teď? Nemáte momentálně peněz nazbyt, ale pohovku potřebujete. Zkoušíte v Olomouci obejít hned několik prodejen s nábytkem, ale všude je moc draho nebo zboží není podle vašich představ. Máme pro Vás jednoduchou otázku. Zavítali jste se již podívat do pobočky jednoho z největší nábytkářských gigantů Moebelixu?

Levný a kvalitní nábytek

Vaše odpověď musí být jednoznačně ne! Kdybyste totiž do Moebelixu zavítali už by jste měli nakoupeno a vezli si svou novou pohovku domu. Společnost má totiž ten nejpestřejší výběr na trhu a nejen mezi pohovkami. Prodává také skříně, stoly, postele a spoustu dalšího vybavení pro vaši domácnost. Kdybychom měli vyjmenovat všechno, tak by tento článek byl na 6 stránek.

Zboží je navíc za výborné ceny a to teď nemyslíme jen speciálně zvýhodněné, které najdete v akčním letáku, který vychází každý týden. V Mobelixu mají prostě bezkonkurenční ceny

Reklama

Otevírací doba prodejny

Na závěr Vám ještě prozradíme, kdy má pobočka otevřeno. Je otevřeno každý den od 10 do 19 hodin. Takže pro vaší pohovku si můžete zajít kdykoliv.

Služby

Pojďme se podívat, jaké služby Moebelix vůbec nabízí.

3D Plánovač

Jedná se o program Technodat CAD system ve kterém si lze vytvořit návrh vaší kuchyně. Jedná se o velice intuitivní program a tak i úplný amatér si nyní může zařídit kuchyň i do nejměnšího detailu.

Montážní servis

Ne vždy je jednoduché nábytek se stavit. V Moebelixu to moc dobře vědí a nabízí pro Vás asistenční služby. Domluvíte se na pobočce a profesionálové Vám například novou sedačku sestaví přímo u Vás doma v obývacím pokoji.

Doprava až domů

Je-li nábytek moc velký či se Vám prostě a jednoduše nevejde do auta není problém. V Moebelixu Vám ho rádi dopraví za super výhodných podmínek.