Moebelix nabytek

ReklamaFirma Moebelix je diskontním prodejcem nábytku a bytových doplňků dostupných v porovnání s kvalitou za velice přijatelné ceny. Vznikla v roce 1989 a dnes má své pobočky téměř po celé Evropě, včetně České republiky, kde působí od roku 2007, a to v Praze, Českých Budějovicích, Ostravě, Liberci, Ústí nad Labem, Brně a Olomouci.

Kvalitní nábytek za nízké ceny

Ti, kteří chtějí nakoupit opravdu kvalitní nábytek za výborných finančních podmínek, mohou buď navštívit jednu ze šesti poboček, nebo internetový obchod www.moebelix.cz. Najdou zde široký sortiment domácího vybavení srovnatelný s drahými evropskými prodejci. O akčních nabídkách se můžou dozvědět z letáku, který je každý týden aktuální. Bude jim nabídnut nábytek do ložnice, kuchyně, koupelny, obývacího pokoje, kanceláře, ale například i koberce, svítidla, bytový textil a některé domácí spotřebiče.

Reklama

Nyní v akci

Zavítali jsme do internetového katalogu a podívali jsme se, jaké jsou aktuální slevičky. Zaujalo nás spoustu produktů, takže se na ně postupně pojďme podívat.

konferenční stolek MAMBA

Konferenční stolky slouží od pradávna hlavně v obývacím pokoji. Hrajou roli toho stolku, kam si odkládáme jídlo když jíme u televize, noviny či ovladač na televizi. Kromě odkládací funkce mají, ale ještě jednu funkci a to reprezentativní. Musí vypadat dobře a vznešeně a to hlavně kvůli častým návštěvám Vaší rodiny či přátel. Nejčastěji jsou stolky vysoké tak do 50 cm, aby se na ně mohlo pohodlně dosáhnout i ze sedačky. Jsou vyrobné převážně z kovů a skla a snaží se působit i moderním dojmem.

Pokud i vy sháníte nový, tak doporučujeme stolek MAMBA. V současné akci se dá pořídit za krásné 3 299 Kč místo 4 999 Kč. Navíc co je velkou výhodou jsou k němu dodávané 2 malé bobánky.

Takže neváhejte a nakupujde. Sleva platí pouze do 11.3.2014!
Moebelix nabízí také dopravení zakoupeného zboží až k Vám domů, montáže a možnost nákupu na splátky, rovněž za příjemné ceny. Většina zboží je skladem, což pro zákázníky prodejen Moebelix znamená možnost rychlého zakoupení potřebných věcí.