Moebelix akční leták

ReklamaSháníte nábytek do vaší domácnosti a obešli jste již spoustu obchodních domů a nikde jste nesehnali? Nezoufejte, protože dnes jsme si pro Vás připravili typ na jednoho prodejce nábytku, u kterého již seženete to, co potřebujete a ještě za super výhodné ceny. No řeč nebude o nikom jiném než o Moeblixu.

Slevy na nábytek

Moebelix je na českém trhu dle našeho názoru jeden z nejlepších. Řadíme ho mezi špičku společně s IKEOU, Scontem nebo Askem. Rozhodli jsme se prolistovat jeho akční leták a vybrat nějaké akční ceny na nábytek. Třeba se Vám něco z katalogu bude hodit a hned to můžete zakoupit za super cenu.

No řekněte mi, u jakého konkurenta takhle nakoupíte?

Kuchyně až 70% levnější

Zdá se Vám 40 % sleva jako dost. Jestli ano, tak si teď držte klobouky, protože by Vám mohli ulétnout. Našli jsme v akci celou kuchyň od značky Primo zlevněnou ze 150 000 Kč, ano čtete dobře ze 150 000 kč na pouhých 50 000 Kč. To je opravdu neuvěřitelné, takže pokud chcete zařídit novou kuchyň, tak utíkejte do Moebelixu než tato akce skončí.

Reklama

Odkládací stolky CUBES – 52%

No nejen kuchyně jsou nyní v akci. Prošmejdili jsme nabídku a našli jsme taky praktické odkládací stolky. Dají se nyní pořídit za krásných 799 Kč. Prodávají se hned ve 2 barevných provedeních – bílé a zelené. Pospěšte si s nákupem, jelikož akce platí pouze do vyprodání zásob.

Hrnec na maso s poklicí

Právě teď potěšíme všechny milovníky vaření. V akci je nyní praktický hrnec s nepřilnavým povrhem za pouhých 219 kč. Ušetříte krásných 31 % procent a nákup tohoto produktu jistě ocení i Váš žaludek. V tomto nepřilnavém hrnci si totiž můžete dělat krásně zdravé pokrmy. Objem hrnce je 2 a půl litru takže v něm kromě masa uděláte i polévku pro celou rodinu.
Akcí je ještě víc, takže neváhejte a prolistujte si akční leták a třeba narazíte na další výhodné vybavení do vašeho domu.