Liberec

ReklamaV roce 1945 manželé Seifertovi v Rakousku založili jednu malou firmičku. Byl by o nich dneska nikdo nečetl a ani nevěděl, jenže oni svojí pílí a tvrdou prací dali základ jednomu z největších evropských prodejců nábytku – Mobelixu.

Mobelix má v Rakousku přes 48 poboček u nás v Česku to je 8 a nové budou dále přibývat. Rozšiřuje se dále a dále a kdo ví. Jednoho dne možná předstihne i švédského giganta IKEU.

Pobočka v Liberci

Dnes si povíme něco málo o další pobočce. Už jsme si povídali o pobočkách v Praze, Brně nebo Ostravě. Tentokrát si povíme o prodejně v Liberci. Otevírací doba je stejná. Nabídka zboží také. Napadlo nás, že by Vás mohlo pomoc, kdybyste se dozvěděli jak se k pobočce vůbec dostat. Dejme tomu, že nebydlíte v Liberci a nevíte, kde se přesně Mobelix nachází. Zkuste tedy jít na tyto stránky a klikněte na vypočítat vzdálenost.

Reklama

Ložnice

No když už zavítáte do liberecké pobočky, tak doporučujeme navštívit sekci, ve které se prodává nábytek do ložnice, jelikož právě na něj jsou teď až 50 procentní slevy.

Dvoulůžko KREMS

No uvedeme si zde všechno pěkně popořadě. Nejvíce nás asi zaujala jedna manželská postel zvaná KREMS. Do 11.3.2014 je v akci zlevněná o 52%. Původní cena byla 11 549 a v současné době stojí 5 499 kč. Rozměry lůžka jsou 180/200. K dvoulůžku jsou dodávané také dva noční stolky. Barevně je vše vyvedeno v alpské bílé.

Komoda KREMS

No a aby toho nebylo málo, tak ve slevě je i z kolekce KREMS komoda. Je zlevněná o 41 % a stojí stejně jako dvoulůžko. Takže za cenu dvoulůžka před akci dostanete jak postel, tak novou komodu a to se vyplatí. Jenom musíte nakupovat rychle, protože akce na tuto komodu platí také pouze do 11.3.2014

No pojďme si už říct něco k samotné komodě. Komoda má rozměry 149/86/37 cm. Skládá se ze 2 dveří a 5 zásuvek. Je vyvedená v bíle barvě, takže perfektně ladí k výše zmíněnému dvoulůžku.

Chcete-li si tedy pořídit novou ložnice nechoďte nikam jinam, než do Mobelixu, protože nakupovat v něm se opravdu vyplatí.
Snad Vám tento malý ty pomůže. Budeme se těšit u další článku.