KIKA nábytek

ReklamaKika nábytek je jedna z předních firem v pozici prodejce nábytku. Její historie začala již v roce 1910 pod vlastníkem Rudolfem Leinerem, nicméně svůj vůbec první obchodní dům Kika spustila 1973 v Rakousku. Za jejím úspěchem stálo zejména sledování trendu v nákupu nábytku – čili koupit zboží a sestavit si ho doma svépomocí.

Obecné informace

Kika nábytek se rozrostl až do dnešní podoby, kdy soupeří o místo na trhu s takovými giganty, jako je Mobelix, či IKEA. 32 obchodů v Rakousku, 7 v České Republice a další v Maďarsku, Slovensku, Chorvatsku, Srbsku a Rumunsku… Zde všude je patrný vliv rakouské rodinné společnosti, která nyní zaměstnává přes 7500 zaměstnanců, kteří spravují na 50 000 druhů zboží.

Zboží

Nyní něco k samotnému sortimentu – jak už jsme na začátku uvedli, Kika je prodejce nábytku. Rozsah zboží sahá od velkých obytných stěn, až po nejmenší detaily, jako jsou polštáře a osvětlení. Někteří z Vás možná tuší o internetových stránkách kika.com – zde najdete kompletní přehled sortimentu. Bohužel Kika nábytek nepodporuje funkci e-shopu, čili stránky fungují spíše jako veliký katalog a abyste mohli zboží získat, musíte navštívit jednu ze 7 poboček v ČR. Jejich kompletní seznam i s adresami a otevírací dobou najdete na kika.com.

Reklama

Pobočky

Brno

Obchodní dům se nachází v ulici U Dálnice 1048Modřicích u Brna. Ve stejné obchodní zóně se mimo jiné vyskytuje i hypermarket Albert.Doprava není nikterak složitá – řidiči mohou využít silnice E65, cestující MHD pak autobusy číslo 78 a 49, nebo dokonce kyvadlovou dopravu Olympia Bus. Otevírací doba je prodloužená o víkendu; od 9:00 do 21:00. Ve všední dny pak od 10:00 do 21:00. A na co se teď můžete na pobočkách těšit? Třeba na akce na koupelny a koupelnové vybavení. Kompletní koupelny, zrcadla, vodovodní baterie, umyvadla… to vše pod jednou střechou a za minimální cenu.

Olomouc – Kafkova 17

Jedna z poboček se nachází na adrese Kafkova 17, 77900 Olomouc. Otevírací doba je od pondělí do pátku 10:00-20:00 hodin a od soboty do neděle 9:00-20:00. Zboží si můžete vybrat i v Kika letáku s nabídkou kompletního zboží za akční ceny. Nakoupíte tak výhodně nábytek do koupelny, nábytek do obývacího pokoje, nábytek do dětského pokoje, kuchyně, kancelářský nábytek, nábytek do ložnice a předsíně, také podlahy, osvětlení, bytový textil a domácí potřeby.

Plzeň

Kika nábytek Plzeň je jedna ze sedmi poboček v ČR, které se nacházejí také v Praze, Ostravě, Olomouci, Brně a Liberci. Nabízí vybavení domácnosti pro zákazníky všeho věku, včetně dětí a studentů. Naleznete zde nejnovější sortiment koupelnového, ložnicového či kuchyňského nábytku a jeho doplňků. Pobočka se nachází na adrese Písecká 1090/10, 32600 Plzeň – Černice, otevřeno je každý den v týdnu, přičemž od pondělí do pátku od 10:00 do 20:00 a o víkendu od 9:00 do 20:00.

Praha Čestlice – obchodní centrum Spektrum

Obchod se nachází v ulici Pražská 135, čili v obchodní zóně u OD Spektrum. Poloha je více než výhodná – problém s dopravou nemají jak řidiči, kteří mohou využít silnice E55, tak ani cestující MHD.Otevírací doba je prodloužená o víkendu, a to sice od 9:00 do 20:00. Ve všední dny pak od 10:00 do 20:00.

Závěr

Tak co jak se Vám líbilo představení toho prodejce? No my myslíme, že jsme to vzali celkem obsáhle. Pokud máte jakýkoliv další dotaz neváhejte a napište nám do komentářů.