JYSK

ReklamaNábytek Jysk – to je jeden z největších prodejců nábytků vůbec. Firmu založil Lars Larsen v roce 1979 až v dalekém Dánsku. Za bezmála 34 let dlouhé působení na trhu se mu podařilo vybudovat kvalitní síť obchodů, čítající na 2000 poboček po celém světě. Jako příklad zemí, ve kterých Jysk operuje, můžeme jmenovat zejména Německo, Švédsko, Polsko, ale i Kanada, Čína, nebo Maďarsko. V České Republice působí společnost od roku 2003 a provozuje zde celkem 58 poboček.

Akční leták

Ten vychází zhruba jednou za 14 dní, a pokud jde vše podle plánu, měl by se leták pravidelně objevovat ve Vašich schránkách. K pravidelnému letáku sporadicky vychází i letáky, jež informují o akcích na konkrétní druh zboží.

Kupříkladu právě nyní si můžete přečíst leták „Vše pro kvalitní spánek“, v němž najdete nejaktuálnější nabídku matrací, přikrývek, polštářů a mnoho dalšího ložního prádla. Všechny výrobky Jysk pro sezonu 2013-2013 si pak můžete přečíst v katalogu „Nábytek 2013-2014“, který najdete buď na pobočkách, nebo na stránkách jysk.cz.

Reklama

Zboží

Co se sortimentu týče, na výběr je vše od obývacích stěn, zahradního nábytku a dalších velkých kusů nábytku, až po nejmenší detaily, jako jsou háčky na ručníky, či třeba vybavení do kuchyně. Obecně je nabídka rozdělena do přehledných kategorií – např. ložnice, koupelna, pracovna, exteriér atd. Nejaktuálnější nabídku sortimentu pak můžete nalézt v akčním letáku Jysk. Jeho papírovou podobu byste měli dostávat pravidelně do Vašich schránek, nicméně na již zmíněných stránkách Jysk.cz existuje i online verze, jež si můžete v pohodlí Vašeho domova prolistovat na počítači.

Pobočky

Samozřejmostí jsou pak internetové stránky jysk.cz, kde můžete najít prakticky kompletní seznam sortimentu, jež pobočky nabízejí. Zároveň pak máte k dispozici seznam všech poboček a pomocí přehledné mapy si můžete najít právě tu nejbližší.

Brno
Zákazníky i v této pobočce překvapí vlídnost prodavačů, kteří s nimi hovoří přímo a otevřeně. Brno, největší město Moravy, se může pochlubit hned pěti obchody najednou. Nacházejí se přibližně rovnoměrně rozmístěné po městě tak, aby to měl zákazník nejkratší možnou dobu.

Hradec Králové
Pokud pocházíte z Hradce Králové, prodejnu Jysku naleznete na Pilnáčkově ulici 413 a můžete si tak aktuální nabídku prohlédnout přímo v obchodě. Snad vám tento článek dopomohl udělat si přehled o této síti prodejen. Přejeme příjemné nakupování.

Pobočka na Vysočině
My se dnes podíváme na kraj Vysočina, kde se nacházejí celkem 3 pobočky – ve Žďáru nad Sázavou, v Třebíči a ta, o níž se dnes budeme bavit, se nachází v Jihlavě.Jihlavská pobočka se nachází v ulici U Cvičiště 1, tudíž není problém se sem dopravit jak MHD, tak autem.

Prodejna Jysku  v Kladně
Pobočka v Kladně je jednou z pěti poboček JYSKu ve Středočeském kraji a jedinou pobočkou v tomto 70 tisícovém městě. Tato prodejna se nachází u sjezdu z rychlostní silnice mezi Prahou a Karlovými Vary. Všem zákazníkům nabízí svůj široký sortiment ve všední dny od 9 do 19 a o víkendech od 10 do 18 hodin.

Olomouc
Pobočka v Olomouci je jednou z pěti poboček JYSKu v celém Olomouckém kraji. Nachází se v Parku Haná, který umožňuje zákazníkům kompletní možnost nákupů- od potravin až po rolety, které lze také koupit v prodejně JYSK. Najdeme zde dále jídelní židle, křesla či pohovky.

 Ostravská pobočka
Dnes jich je zhruba 2050 v různých zemích po celém světě a několik jich je i zde v Česku. Tato menší síť prodejen je velice úspěšná a stále více se rozvíjí. Můžete si zde prohlédnout nábytek všeho druhu, od postelí, poliček, sedaček až po dětské pokojíky. Podívat se můžete i po bytových doplňcích jako jsou například ručníky, rohožky a další věci. Navíc ceny jsou velice příznivé.

V Ostravě je hned několik poboček. Všechny mají stejnou otevírací dobu: od pondělí do neděle, od 9-19 hodin. Aktuální nabídku a doplňkové informace naleznete na jejich webových stránkách. Přeji příjemný nákup.

Plzeňské prodejny
Jedna pobočka se nachází v na ulici Nákupní 9, zde je otevírací doba od pondělí do pátku od 9-19 hodin a v sobotu a neděli od 10-18 hodin. Další je na ulici Gerská 34 a otevírací doba je od pondělí do pátku stejná, v sobotu od 9-18 hodin a v neděli od 10-18 hodin.Poslední sídlí v ulici Skupova 247 a otevírací doba je shodná s pobočkou na ulici Nákupní.

Pobočky Jysku v Praze
Obecně se dá říct, že rozmístění obchodů je relativně rovnoměrné. V každé větší části Prahy najdete alespoň 1 pobočku. Konkrétně se pak filiálky nacházejí v konkrétních obvodech – Praha Čestlice, Praha 10 Skalka, Praha 4 Chodov, Praha 4 Krč, Praha 5 Zličín, Praha 5 Nové Butovice, Praha 9 Černý Most a Praha 9 Balabenka.

Závěr

Doufáme, že se Vám naše představení společnosti JYSK, jejího sortimentu a hlavně poboček líbilo.