Jena nábytek

ReklamaNábytkářských společností je v České Republice už poměrně velké množství, nicméně trh se zdá být doslova nafukovací a stále se můžeme setkávat s novými a novými řetězci, jež se snaží zaujmout zákazníky. Někdy je to obrovský sortiment, někdy zase nízké ceny a někdy i všechno dohromady. My jsme se dnes rozhodli podívat na dalšího méně známého prodejce nábytku a tím je Jena nábytek.

Jena-nábytek obecně

Jena nábytek operuje pod hlavičkou OKAY holding, jež se na trhu pohybuje už poměrně dlouho, nicméně v oblasti elektra. Konkrétně Jena nábytek není žádným vyloženě specializovaným prodejcem nábytku – spíše se soustředí na široký sortiment pro každého. Nepočítejte s bohatou nabídkou luxusního nábytku – naopak Jena cílí na klasické zákazníky, jež hledají funkční a přitom neotřelý nábytek za přijatelnou cenu.

Sortiment u Jena-nábytek

Co se týče samotného sortimentu, Jena nabízí nábytek prakticky do všech místností celého domu. Možná nás trochu mrzí absence koupelnového vybavení a zahradního nábytku, nicméně třeba se ho dočkáme v budoucnu. Naopak co se týče kuchyní, obývacích pokojů a kancelářského nábytku, zde Jena obstojí na jedničku.

Reklama

Sedací soupravy

Velkou nabídkou oplývá kategorie sedacích souprav. Prostor zde dostávají jak rohové, tak klasické soupravyvelkou pohovkou a několika dalšími křesly. Ceny začínají na 3000 korunách a končí někde na 85 000 korunách, čili výběr je skutečně široký. Zároveň si lze vybrat z velké škály materiálů – od kůže, po recyklované a přírodní materiály.

Lůžkoviny

Neméně pestrou nabídku představuje i kategorie postelí. Opět si troufáme tvrdit, že si zde musí vybrat prostě každý – čalouněné postele, dřevěné postele, ale i patrové postele a dětské postele. Nechybí ani klasická jednolůžka a modernější dvoulůžka. Ceny se pak pohybují od 22 000 za nejluxusnější modely, až po 1800 korun.

Zároveň doporučujeme sledovat kategorii akcí a slev. O množství z nich se dozvíte také v akčním letáku nábytku Jena. Pro podrobnější nabídku pak navštivte jednu z poboček.