Helcel nábytek

ReklamaV poslední době se zaměřujeme na české nábytkářské společnosti, které se specializují na určitý druh sortimentu. Nemusí se nutně jednat jen o jeden druh nábytku, jako jsou ku příkladu židle, či stoly, ale klidně obývací pokoje, retro nábytek, či nábytek z orientu. Dnešek rozhodně nebude výjimkou, neboť naším hlavním tématem bude Helcel nábytek. Jaký sortiment může Helcel nabídnout a jaké jsou způsoby dodání? To vše a mnohé více v následujících několika řádcích.

Helcel.cz nábytek s tradicí

Helcel vznikl již v roce 1991 a od té doby stihl vybudovat jednu obrovskou prodejnu, která zároveň funguje i jako sklad. Tato pobočka se nachází kousek od Havířova, konkrétně na Těrlicku. Otevírací doba je pak ve všední den stejná, a to sice od 9:00 do 17:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00. Navštívit pak můžete i kamennou prodejnu v Třinci, která má otevírací dobu stejnou.

Reklama

Sortiment na Helcel

Nyní už ale k samotným produktům, která Vám Helcel může nabídnout. Helcel se zaměřuje na širokou škálu sortimentu pro každého. Obzvláště pyšní jsou na svou kolekci sedacích souprav, která obdržela i nejedno ocenění pro nejlevnější sedací soupravy. Na skladě jich mají více než 150 druhů a ceny rostou od několika tisíc po sedačky nad 20 000 korun. Vybírat je i z materiálu – nabízeny jsou klasické umělé povrchy, tak i kožené. Velkou výhodou oproti klasickým obchodníkům s nábytkem je fakt, že si u drtivé většiny sedaček můžete navolit vlastní barvu a někdy i materiál. Tyto služby jsou samozřejmě za příplatek, nicméně pokud hledáte jeden originální kus, který by skvěle doplnil Váš obývací pokoj, Helcel pro Vás bude mít jistě řešení.

Sedačkami ale Helcel rozhodně nekončí. V nabídce je i mnoho křesel, obývacích stěn, jídelních stolů atd. Zároveň doporučujeme sledovat kategorii slev a výprodejů, kde výrobky klesají v cenně až o několik desítek procent.

Pakliže hledáte dodavatele originálního nábytku pro každého, vyzkoušejte Helcel. Nebudete litovat.