České Budějovice

ReklamaMobelix – obchod ve kterém lze nakoupit veškerý nábytek do Vaše domu či bytu. Společnost, která je z Rakouska je na našem trhu pár let, ale za tu dobu stihla vybudovat již 8 velkých poboček a nové se stále chystají. My si dnes povíme něco málo o pobočce na jihu Čech přesněji o té, které se nachází v Krajském městě jihočeského Kraje – Českých Budějovicích.

Pobočka v Českých Budějovicích

Do této pobočky se sjíždějí lidé z širokého okolí. Právě proto je otevřeno každý den Pondělí-Sobota od 9 – 19 hodin a v Neděli je otevřeno od 10 do 18. V prodejně naleznete pestrý sortiment. Jako příklad bychom Vám rádi uvedli: nábytek, bytové doplňky, textilní zboží, světla a koberce.

Obývací stěny

Obývací stěna. Všichni o ní slyšeli, ale jen málokdo si jí umí představit. O co se vlastně jedná? Jedná se o soustavu nábytku spojeného k sobě, jenž se vyskládá podél stěny. Z pravidla obsahuje prostor pro televizi, několik úložných skříněk, poličku na knížky či DVD a prosklenou vitrínu. Mobelix jich nabízí spoustu a my Vám zde některé z nich představíme.

Reklama

Obývací stěna Snow

Jedná se o soustavu z bílého nábytku. Obsahuje prostor pro televizi, dvd tunery či settoboxy, květiny, knížky. Kromě jiného jsou v sestavě i 2 závěsné poličky umístěné nad sebou + 2 závěsné skříňky. Cena soustavy je příjemných 4 500 Kč.

Soustava Corvette

Tato soustava již je poměrně luxusnější, no a s luxusem je také spojena cena, která šplhá až k 6000 Kč. Soustavě vévodí polička na televizi k níž jsou z pravé a levé strany přidělané 2 poličky. Pod místem pro televizi jsou 2 otvory pro setobox a DVD. Na stěnu se zavěšují 2 velké skříňky s prosklenými vitrinami a LED osvětlením. Sestava je vyrobena z dřeva dubu a vše je laděné do tmavě hnědé barvy.

Doporučujeme Vám sledovat akční letáky, protože díky nim lze pří nákupu ušetřit i několik tisíc. Právě teď probíhá akce od 21.10.13 do 3.11.2013 na vybavení ložnice.  Pokud tedy plánujete v brzké době obměnit nábytek v ložnici, tak rozhodně zajeďte do mobelixu.