Brno

ReklamaSpolečnost Mobelix zná asi každý, kdo alespoň jednou v životě vybavoval některou místnost v domě, či bytě. Jedná se totiž o velkého prodejce nábytku z Rakouska, který spadá pod obchodního giganta XXXLutz. V České Republice provozuje na 8 poboček a současná politika společnosti napovídá, že se rozhodně nejedná o konečné číslo.

Nábytek v Brně

Jednou ze současných poboček je i Mobelix v Brně. Ten se nachází na samém jižním kraji Brna, hned vedle důležité silnice E461 (ulice Vídeňská). Obchod je tak velice snadno dosažitelný jak pro řidiče, tak pro cestující MHD. Otevírací doba od pondělí do soboty začíná už v 9:30 ráno a zavírá se v 19 hodin večer. V neděli je pak doba zkrácená, a to sice od 10 hodin ráno, do 18 hodin večer.

Obývací pokoje

Právě nyní se vyplatí sledovat nabídku obývacích pokojů. Mobelix si připravil akci jak na konkrétní kusy nábytku, tak i na doplňky a celé obývací stěny. Velké množství slev zaznamenala i kategorie sedacích souprav. Vybírat můžete jak z drahých kusů se vzhledem kůže, tak i z rozkládacích syntetických modelů za pár tisíc korun.

Reklama

Jídelní stoly

Kuchyně. Místo, která asi většina z nás spojena s příjemnými pocity. Proč s příjemnými? Protože v kuchyni přece dostáváte najíst a když je jídlo dobré, tak to je radost. Porozhlédli jsme se v Mobelixu po nějakém tom vybavení do kuchyně a našli jsme pro Vás zajímavou jídelní sestavu SAM.

Jídelní sestava SAM

No upřímně není náhoda, že jsme vybrali zrovna tuto sestavu. Je zlevněná o 51 % z 10 000 kč na 4999 Kč. Takže jestli jste plánovali koupit pouze stůl, tak teď v ceně nového stolu k němu dostanete i 4 v podstatě židle zdarma. Stůl má laminátový povrch do barevného nádechu cappuccino vyrobený z dřeva kaučukovníku. Židle jsou ze stejného materiálu a sedáky jsou pokryté béžovým textilem.

Autor: oficální stránky mobelixu

Autor: oficální stránky mobelixu

Sestavu koupíte zde ale pospěště. Akce platí pouze do 11.3.2014!!!!

Závěrem

V Mobelixu si vybere zkrátka každý, proto pokud budete mít cestu do Brna, určitě si udělejte čas a navštivte pobočku Mobelix Brno.