Bazoš nábytek daruji za odvoz

ReklamaNábytek je jednou z nejčastějších věcí, kterou kupujeme, ať už zrovna probíhá finanční krize, či blahobyt. Nábytek zkrátka letí, ale co dělat, když skutečně nemám peníze a chtěl bych si pořídit nějaký nový kus nábytku? Samozřejmě nemusíte hned spěchat do banky a brát si půjčky s extrémně nevýhodným úrokem – stačí jen umět hledat na internetu, což Vám ostatně ukážeme v dnešním článku.

Bazoš – centrum inzerce

Mnoho inzertních ploch, ať už tiskových, či těch internetových, nabízí nespočet inzerátů na darování nábytku za odvoz. A právě to je klíčové heslo, které hledáme. Právě portál Bazoš, který se specializuje na inzeráty prakticky všeho druhu, nabízí kategorii i darování za odvoz. Kromě nábytku pak Bazoš zaujme i jiné uživatele, neboť je zprostředkovatelem prodeje elektroniky, oblečení, aut, ale i počítačů a domů.

Nabídka nábytku na Bazos.cz

Nyní už ale k nábytku. Pro zobrazení nábytku zdarma stačí navštívit úvodní stránku bazaru. Zde zvolíte rubriku „nábytek“ a z levého pole kategorií si pak vyberete konkrétní kus nábytku. Pak se můžete prokousávat stovkami inzerátů a hledat cenu „Daruji za odvoz“. V druhém případě stačí do kolonky v horní liště stránek „Co:“ napsat „daruji za odvoz“ a dostanete výpis prakticky všech inzerátů, jež nabízejí nábytek zcela zdarma, když si ho budete ochotni sami odvést. Samozřejmě tento výběr není nijak setřízený a je jen na Vás, co Vás zaujme.

Reklama

Pokud nechcete pro nábytek jezdit přes celou republiku, je možné také nastavit místo prodeje. Stačí tak napsat Vaše PSČ (bohužel Bazoš nepodporuje vyhledávání pomocí kraje apod.) a následně nastavit rozsah nabídek z hlediska kilometrové vzdálenosti od Vašeho bydliště.

Co se týče samotných nabídek, vyplatí se tuto kategorii nábytku sledovat poměrně často, neboť většina nabídek je urgentních a jak se rychle objeví, tak také rychle zmizí. V současné době se zde často vyskytují postele, zděděný nábytek, či nový koupený nábytek, co se prostě nehodí a majitel se ho chce rychle zbavit.