AUKRO

ReklamaDnes si povíme něco málo o celkem nestandardním prodejci nábytku. Možná by Vás to ani nenapadlo, že ho budeme zmiňovat, ale dnes si povíme něco málo o AUKRU.

Chytáte se za hlavu a říkáte si – těm teda totálně přeskočilo. Dyť Aukro je akční síň a ne prodejce nábytku. Právě, že je to aukční síň, kde se prodává naprosto všechno a mezi všechno samozřejmě patří i nábytek. Co jsme tak projížděli nábytku tak se možná dokonce jedná o největšího prodejce jelikož je v nabídce přes 10 000 položek. Ano čtete správě 10 tisíc položek. Nevěříte nám přesvědčte se o tom sami – ZDE. Tak co už nám věříte? 🙂 My bychom Vám přece nelhali.

Chcete-li vědět nějaké základní informace o portálu, tak si to ve stručnosti teď napíšeme. Takže především – má více než 4 miliony aktivních uživatelů. Působí v Česku, Maďarsku, Polsku a Slovensku. Každý den se zde prodá více než 10 tisíc položek. Aukro je tu snámi přes 5 let. Jeho reklamy jste mohli zahlédnout i v televizi.

Reklama

Nakupujeme výhodně

Chcete-li nakoupit výhodně, tak musíte použít hned několik filtrů, jelikož je zde inzerované i nové zboží. Ne že by to byly špatné výrobky, ale k čemu dávat za sedačku do obýváku 20 000 Kč, když Vás zánovní vyjde na krásných 8000 Kč a nebo i mnohem levněji. Pojďme se tedy na to mrknout konkrétněji.

Dejme tomu, že máte doma studenta. Je jedno jestli jde teprve na základní, střední či vysokou školu. Tak jako tak potřebuje spoustu nábytku.

Nejdůležitější je asi kvalitní postel. Vždyť přece to jak se vyspíme ovlivní celý nás den. V závěsu za tím je určitě důležitý pracovní stůl, kde student bude každý den sedět a psát si úkoly. Dále pak přichází na řadu ty méně důležité věci jako poličky a skříně na oblečení. Kdyby jste vše měli kupovat zvlášť, tak zaplatíte přes 30 000 Kč korun jen to fikne. To už je opravdu pořádná pálka. My jsme ale pro Vás našli totální cenovou bombu. Kompletní studentský pokoj za 5000 KČ. Něvěříte? Tak se podívejte sem. (Doufáme, že při čtení článku bude stále v nabídce – kdyby ne je toho stále dost v nabídce)

Největší bazar

Tak už nám věříte, že Aukro je největší prodejce nábytku? Rozhodně zde nákup doporučujeme. Je možné, že najdete spoustu balastu ale i mezitím vším se dá najít skutečný klenot. Pokud jste nakoupili něco zajímavého sdělte nám to do komentářů. Děkujeme