ASKO nábytek

ReklamaAsko nábytek. Známý slogan, který v Česku zní z billboardů a rádií přes 10 let. Není divu, že Asko patří k největším tuzemským prodejcům nábytku s ročními tržbami přesahujícími 2 miliardy korun. Ani s těmito tržbami se ovšem nemůže rovnat nábytkářskému gigantu IKEA, jehož zisky jsou v ČR více než trojnásobné.

I přes probíhající krizi a snižování zisků se Asko dostalo do hledáčku německé obchodní skupiny Porta Moebel, která společnost v roce 2011 koupila, a nové vedení značně vylepšilo celou obchodní strategii. V současné době má Asko nábytek na 11 poboček po celé České Republice a ke všemu můžete využít nabídku e-shopu na oficiálních stránkách asko-nabytek.cz.

Nábytek

Co se sortimentu e-shopu týče, celá nabídka je členěna do několika přehledných kategorií podle místností, které chcete zařídit. Obývací pokoje, ložnice, kuchyně, koupelny… zkrátka všechny místnosti v domě. Pokud naopak hledáte konkrétní nábytek, nemusíte kvůli němu procházet všechny předtím zmiňované kategorie. Stačí si vybrat třeba obývací stěny, židle, či třeba sedací soupravy a v okamžiku se Vám dostane rozsáhlé nabídky pro nenáročné i náročné zákazníky. Samozřejmostí je pak filtrace zboží dle materiálu, či barvy.

Reklama

Ať už se tedy rozhodnete pro nákup na pobočce, či v e-shopu, Asko Vás svou nabídkou a cenami nezklame.

Pobočky

Brno

My se dnes podíváme blíže na pobočku v Brně. Ta se nachází v obchodním domě Olympia Centrum v části Brno – Modříce. Navštívit ji můžete každý všední den od 10 a o víkendu dokonce již od 9 hodin ráno do 21 hodin večer. V areálu je dostatečně velké parkoviště a pokud jste místní a nemáte automobil, můžete využít kyvadlové autobusové dopravy, která Vás zdarma odveze až na pobočku.

Než se vydáte na pobočku, doporučujeme si přečíst aktuální leták Asko – ten najdete na stránkách asko-nabytek.cz. Většinou se zde nachází několik druhů letáků, proto buďte s výběrem opatrní a zvolte ten, který obsahuje v popisku název brněnské pobočky.

Pobočky v Českých Budějovicích

Areál se nachází v obchodní zóně Globus v části České Budějovice 2. Řidiče tak jistě potěší snadná dostupnost z hlavní magistrály, naopak pěší zákazníci se snad v budoucnu dočkají kyvadlové autobusové dopravy, jež funguje u některých jiných poboček Asko. Otevírací doba je jednotná pro všechny dny, a to sice od 9 hodin ráno do 20 hodin večer.Pobočka v Českých Budějovicích nabízí samo sebou i akční leták. V něm můžete aktuálně vidět pestrou nabídku postelí, matrací a roštů. Ať už hledáte dvoulůžka (letiště, chcete-li), jednolůžka, či palandy, právě nyní je můžete v Asko nábytek koupit se slevou až 50%.

Prodejna v Chomutově
Pobočka se nachází v zóně nákupního centra Otvice. Poloha areálu je více než strategická, hned u silnice E442. Problém tak nemají řidiči, naopak pěší zákazníci jsou nuceni využít MHD. V budoucnu se možná dočkají i kyvadlové autobusové dopravy.

Pobočka v Ostravě je plánovaná
V současné době probíhá restrukturalizace strategického plánu prodeje a pro Vás, jakožto zákazníky je připravena výstavba nových poboček, nové zboží a s ním spojené akce a mnoho dalšího. Plánovaná je rovněž pobočka Asko nábytek v Ostravě. Kamenný obchod absentuje prakticky v celém Slezsku a severní části Moravy, proto je tato výstavba více než důležitá.Zákazníkům z tohoto regionu zatím nezbývá nic jiného, než využít nabídky z e-shopu na asko-nabytek.cz.

Plzeň
Jednou z poboček je Asko nábytek v Plzni. Ta se nachází v obrovském nákupním centru Borská Pole. Výhodná poloha v blízkosti jedné z tepen Plzně ulice Folmavská zaručuje snadnou dostupnost pro motoristy i pěší zákazníky, jež nebudou mít problém využít MHD. Otevírací doba je pak jednotná pro všechny dny v týdnu od 9 ráno do 20 hodin večer.

Praha Štěrboholy
Ta se nachází hned vedle Jižní spojky. Otevírací doba je prakticky identická s ostatními pobočkami – tzn. Každý všední den od 10 a o víkendu již od 9 hodin ráno do 21 hodin do večera. Před areálem se nachází velké parkoviště a pro chodce je připravena autobusová doprava ze stanice metra A, Depo Hostivař č.163 a 263.

Pobočka v Teplicích
Obchod se nachází v Ústeckém kraji, konkrétně v lázeňském městě Teplice v nákupní zóně Olympia centrum. Otevírací doba je stejná pro všechny dny, a to sice od 9 ráno do 21 hodin večer. Řidiči se mohou těšit na dostatek parkovacích míst, naopak pěší zákazníci ocení kyvadlovou autobusovou dopravu zdarma.

Pobočka ve Zlíně
Jednou z nich je i pobočka Asko nábytek Zlín. Ta se nachází v místě obchodního centra Centro Zlín Retail Park. Jeho poloha je více než strategická – v těsné blízkosti jedné z dopravních tepen Zlína ulice tř.3.května s nedalekou autobusovou zastávkou Zlín-Malenovice. Otevírací doba je jednotná pro všechny dny, a to sice od 9 hodin ráno do 20 hodin večer.

Závěr

Doufáme, že se Vám představení ASKO nábytku líbilo a my už letíme pro Vás představit dalšího prodejce. Zatím na viděnou.