Akční leták

ReklamaV dnešním článku potěšíme zejména příznivce levného nákupu nábytku. Řeč totiž bude o společnosti Mobelix, jež můžete v posledních několika letech vídat na celkem 8 místech v České Republice. Na oficiálních stránkách moebelix.cz najdete i kompletní nabídku sortimentu a e-shop, v němž si můžete nechat konkrétní zboží dovést na pobočku, či za poplatek dodávkou až přímo v k Vám do domu.

Mobelix rovněž často dělá výhodné nabídky na daný druh sortimentu. Akce a slevy jsou zpravidla vyhlašovány prostřednictvím aktuálního akčního letáku, který vychází zpravidla několikrát do měsíce.

Pokud by se stalo, že Vám papírový leták nepřijde do schránky, nevadí – na již zmíněných stránkách moebelix.cz si ho můžete zdarma prolistovat v online podobě. Rovněž je zde možnost si látky uložit a přečíst třeba na Vašem mobilním telefonu.

Reklama

Speciální katalog

Kromě akčního letáku zde také najdete speciální katalog Mobelix. Ten vychází velice sporadicky a obsahuje většinou celoroční nabídku konkrétního sortimentu. Právě letos, v roce 2013, se tento katalog soustředil na značkové kuchyně za extra výhodné ceny. Ve velkých slevách tak můžete nakoupit spotřeby značky Gorenje, Mora, Siemens, Whirlpool, AEG a mnoho dalších. V katalogu si pak můžete přečíst různé rady a tipy spojené s kuchyněmi a jejich designem a samotným stavěním.

Aktuální leták

No to si pište, že nám to nedalo a celý nedočkavý jsme si otevřeli nový leták, který platí od 3.3.2014 do 11.3.2014. Slevy jsou jako vždy více než značné a chtěli bychom se tu sváma poděli o produkty co nás zaujaly nejvíce.

Sedací soupravy

No sice už olympiáda skončila a místo vysedávání u televize se většina lidí díky pěknému počasí spíše hrne ven, ale i přes to si mobelix pro Vás připravil pěkné slevy na sedačky.

Nejvíce nás asi zaujala pohovka z bílé kůže a šedé látky. Je na ní aktuálně poskytnuta takzvaná jubilejní sleva – to znamená sleva 40% – z původních 20 000 kč je tedy zlevněná na krásných 12 000 Kč. Obsahuje úložný prostor a dá se modifikovat i na lůžko k přespání.
Rozměry jsou 163 x 286 x 86 cm (výška opěrky na záda). Po rozložení na lůžko se Vám nabídne krásných 216 x 137 cm

Tak co zakoupíte si tuto pohovku? Nebo spíše šáhnete po jiném zlevněném zboží. Prolistujte katalog a hurá nakupovat, protože jak říká přísloví – Mobelix – nestojí skoro nic.